Vaše návrhy na nové zbrane, ktoré chýbajú v našej databáze môžete poslať buď ako návrh typu prostredníctvom formulára „Žiadať viac info“, alebo cez kompletné vyplnenie údajov o zbrani cez formulár „Pridaj novú zbraň“. Dané formuláre máte k dispozícii na vrchnej lištezáznamu  každej zbrane v databáze.
Naše stránky sa pre pokrytie čo najväčšieho spektra užívateľov, ako aj prispievateľov do databázy snažíme tvoriť v dvojjazyčnej podobe. Žiaľ nie všetky skripty využívané oboma jazykovými mutáciami je možné viesť v dvojjazyčnej forme. Preto sme sa rozhodli ponechať ich v známejšom anglickom jazyku. Ak by ste mali problém s akoukoľvek nepreloženou časťou filtrovania, prosím kontaktujte nás.

Samozrejme sa tento problém pokúsime časom vyriešiť.

Ak máte záujem prispievať do nášho blogu, stačí ak máte chuť písať a viete ponúknuť obsah zaujímavý pre našich čitateľov. Články sú spočiatku recenzované naším tímom, no pri dlhodobej spolupráci bude autorovi vytvorený vlastný účet. Aj prvotiny samozrejme uverejňujeme s podpisom autora a podľa jeho požiadaviek.
Ak máte návrh na video, ktoré by sa hodilo do jednej z našich kategórií, radi uvítame Vaše návrhy. Pošlite nám link na video emailom.
Dôvody založenia nášho webu sú popísané v časti „O nás“ v hlavnom menu.

Nepatríme pod žiadnu spoločnosť, organizáciu ani právne združenie. Stránka je financovaná z dobrovoľných príspevkov. (budeme radi ak sa zapojíte aj Vy)

Back to top